SORTIMENT

Lock servis Vám ponúka tento sortiment

Tu bude pokec o sortimente, čo všetko ponúkajú atď. Aspoň na 4-5 riadkov. u bude pokec o sortimente, čo všetko ponúkajú atď. Aspoň na 4-5 riadkov.u bude pokec o sortimente, čo všetko ponúkajú atď. Aspoň na 4-5 riadkov.u bude pokec o sortimente, čo všetko ponúkajú atď. Aspoň na 4-5 riadkov.u bude pokec o sortimente, čo všetko ponúkajú atď. Aspoň na 4-5 riadkov.u bude pokec o sortimente, čo všetko ponúkajú atď. Aspoň na 4-5 riadkov.u bude pokec o sortimente, čo všetko ponúkajú atď. Aspoň na 4-5 riadkov.

Trezory

Na  zaistenie bezpečnosti, úschovu peňažnej hotovosti, dôležitých dokumentov a iných cenností je potrebná spoľahlivá ochrana. V našej ponuke nájdete trezory špičkovej kvality.

Bezpečnostné vložky

Vložky rozmerovo zodpovedajú slovenským a európskym normám a sú plne kompatibilné s bežne používanými zadlabacími zámkami. V ponuke bezpečnostné vložky od renomovaných výrobcov.

Bezpečnostné kovania

Certifikované bezpečnostné kovanie s prekrytím chráni bezpečnostnú vložku proti odvŕtaniu a vylomeniu. Voľbu kovania je nutné prispôsobiť bezpečnostnej triede vybraných dverí.

Bezpečnostné visiace zámky

Visacie zámky majú v dnešnej dobe širokú možnosť využitia a možno ich použiť takmer kdekoľvek. Viac informácií nájdete v našom sortimente. 

Máte otázky? Neváhajte a kontaktujte nás!

KONTAKTUJTE NÁS