Viete, kto stojí pred vašimi dverami? Priezorník vám to prezradí.

Viete, kto stojí pred vašimi dverami? Priezorník vám to prezradí.

Zabezpečovanie

Počujete kroky pred vašimi dverami, susedia vám robia neporiadok či len dbáte o vyššiu bezpečnosť vás a vašej domácnosti? Pozrite sa na to, kto stojí pred vašimi dverami. Ako na to? Jednoducho, zadovážte si priezorník.

Priezorník = kukátko

Väčšina ľudí sa s pojmom priezorník stretne málokedy. Avšak ide o klasické kukátko, ktoré má na dverách každý. Prostredníctvom kukátka môžete priamo sledovať, kto stojí pred vašimi dverami a kto sa chce s vami dostať. Veľkou výhodou klasických kukátok je, že sa priamo na vlastné oči presvedčíte o tom, kto sa za dverami nachádza, avšak, ak nie ste doma, nemáte to odkiaľ vedieť.

priezornik

Digitálne dverové kukátko

Digitálne dverové kukátka sú zariadenia, ktoré vám zabezpečia vyššiu bezpečnosť vás a vašej domácnosti. Fungujú na princípe pohybové senzoru a infračervenej kamery. V prípade vyššej kvality môžu digitálne dverové kukátka, teda priezorníky, obsahovať aj zvonček, kameru, monitor či pripojenie na internet. V takomto prípade môžete priamo sledovať dianie pred vašimi dverami či pozerať si históriu záznamov počas toho, kedy nie ste doma.

digitalny priezornik

Prečo si zadovážiť digitálny priezorník?

Ak si kladiete túto otázku aj vy, prečo vôbec premýšľať nad digitálnym priezorníkom? Potom si prečítajte tieto výhody, ktoré digitálny priezorník ponúka. Ako sme už spomenuli, vďaka digitálnym priezorníkom môžete priamo sledovať, čo sa za vašimi dverami odohráva. Digitálne priezorníky slúžia aj ako zvončeky a na monitore môžete sledovať, kto sa k vám chce dostať, dokonca s nimi viete aj komunikovať. Vďaka pohybovému senzoru a infračervenej kamere dokážu priezorníky vytvárať videozáznamy či fotografie, ktoré si spätne viete pozrieť, a to aj v tme. Máte podozrenie, že sa k vám chce niekto vlámať či vám sused robí pred dverami neporiadok a neviete konkrétne o akého suseda ide? Vďaka digitálnym priezorníkom dostanete odpoveď na tento problém ihneď. Čo sa týka manipulácie či inštalácie priezorníka, zvládne ju úplne každý.

zvoncek

Digitálne kukátko MUL-T-LOCK DDV wifi

Na internete či v obchodoch nájdete množstvo priezorníkov, ktoré sa nelíšia len značkou, ale najmä funkciami, ktoré ponúkajú. Cena priezorníkov je rôznorodá a ovplyvňuje ju najmä počet funkcií. Digitálne kukátko MUL-T-Lock DDV wifi je inovatívne digitálne kukátko, ktoré má všetky funkcie, ktoré sme spomenuli. Má zabudovaný pohybový senzor, nočné videnie, veľkú internú pamäť, dokáže automaticky fotiť či nahrávať, obsahuje integrovaný zvonček a jeho použitie a montáž je veľmi jednoduchá. Čo je ale jeho veľkou výhodou je to, že vďaka pripojeniu na wifi môžete online sledovať prenos pred vašimi dverami. Priezorník si viete spárovať s mobilným zariadením prostredníctvom mobilnej aplikácie, ktorá je dostupná aj pre Android a iOS.  

digitalny priezornik lock

Čo je najväčšou výhodou digitálnych priezorníkov a prečo by si ho každý mal zadovážiť, je určite nadobudnutie vyššej bezpečnosti nielen vašej domácnosti, ale aj vás či členov, ktorí s vami bývajú. Ak si nie ste istý, aký typ priezorníka by bol pre vás ten najvhodnejší, poraďte sa a využite služby zabezpečovacej firmy.