Zabuchnuté dvere od auta? Toto sú 3 spôsoby, ako ich opäť otvoríte

Zabuchnuté dvere od auta? Toto sú 3 spôsoby, ako ich opäť otvoríte

Novinky

Zamknuté auto a kľúče vo vnútri? Nuž, raz za čas sa to stane každému z nás a pokiaľ ste jedným z tých šťastných, ktorých táto nepríjemná situácia zatiaľ obchádza, jedného dňa to zastihne možno aj vás. Reakcia väčšiny z nás na zabuchnuté dvere od auta je panika, keďže nevieme, čo v takejto situácii robiť. Pomôže to však niečomu? Určite nie – najlepšie je vedieť, čo v tomto prípade môžete urobiť, aby ste svoje auto opäť bezproblémovo otvorili. A my sme tu od toho, aby sme vám poradili, ako na to!

 

 

Čo robiť, ak sú kľúče v zamknutom aute?

V prvom rade je dôležité zachovať pokoj a zamyslieť sa nad tým, prečo ste sa vlastne v takejto situácii ocitli. Prečo je to dôležité? Po prvé preto, lebo ak viete, kde ste urobili chybu, tak sa jej v budúcnosti môžete vyhnúť. Po druhé, ak viete, kde nastala chyba, lepšie sa vám bude rozhodovať, ktoré riešenie tejto situácie bude pre vás najlepšie. Určite vám neodporúčame, aby ste sa bezhlavo pokúšali do auta dostať akýmkoľvek násilným spôsobom, ktorý by mohol spôsobiť škodu na vašom aute. Vedzte, čo robíte.

Ešte predtým, než prejdeme k samotným spôsobom, ako sa opäť dostať do auta a získať svoje kľúče späť, majte na pamäti toto – za žiadnych okolností vaše auto nespúšťajte z dohľadu, najmä pokiaľ ste kľúče nechali na viditeľnom mieste. Nikdy totiž neviete, kde sa nachádza prípadný zlodej.

Ale teraz už k veci…

  1. Uistite sa, či sa do auta naozaj nemôžete nijako dostať

Prvou vecou, ktorú by ste mali mať na mysli a zároveň okamžite vykonať, pokiaľ ste vymkli svoje auto, je uistiť sa, či je auto naozaj kompletne zamknuté. Skontrolujte každé dvere – možno budete mať to šťastie a zistíte, že niektoré z dverí je otvorené (problém vyriešený). Následne skontrolujte kufor. Je otvorený? Pokiaľ áno a vaše auto je stavané tak, že umožňuje prechod do vnútra auta cez kufor, tak máte problém vyriešený. Avšak, ak s týmto nepochodíte, skúste nasledujúci tip.

  1. Zistite, či máte k dispozícii náhradné kľúče od auta

Či už sú to kľúče od bytu alebo od auta, vždy je výhodné mať po ruke náhradu – nikdy totiž neviete, čo sa môže stať a kedy ich budete potrebovať. Pokiaľ ste svoje auto vymkli a máte to šťastie, že náhradný kľúč máte a je k dispozícii blízka osoba, ktorá vám ho môže priviesť, môžete si vydýchnuť. Častokrát sa však stáva, že majitelia áut náhradné kľúče nemajú (tým rovno odporúčame, aby sa na takúto situáciu pripravili a náhradný kľúč si zaobstarali). Avšak aj keď náhradný kľúč máte, ale momentálne ste ďaleko od domova, nič vám to, bohužiaľ, nepomôže.

  1. Zavolajte profesionálov, ktorý vám auto odomknú kedykoľvek

Pokiaľ sme predchádzajúcimi dvomi tipmi u vás nepochodili, nezostáva nič iné, ako zavolať profesionálnej službe, ktorá auto odomkne a vráti kľúče bezpečne do rúk majiteľa. Keďže ide o profesionálov, ktorí majú s otváraním dverí veľa skúseností, môžete si byť istí, že vaše auto zostane nepoškodené a zároveň obrovskou výhodou je aj to, že takúto službu si môžete zavolať kedykoľvek, pretože pohotovostná služba je k dispozícii 24 hodín denne a 7 dní v týždni.

Toto všetko platí aj o NON-STOP službe od profesionálov LOCK Service, ktorí sú pre vás k dispozícii v prípade vymknutých dverí od auta, bytu alebo akýchkoľvek iných problémov s dverami. Zverte sa do našich rúk a dvere máte otvorené rýchlo, pohodlne a bez žiadneho stresu.